Skulptur i form av en uggla

Skulptur i form av en uggla
Skulptur i form av en uggla
Skulptur i form av en uggla
Skulptur i form av en uggla
Skulptur i form av en uggla
Skulptur i form av en uggla
Skulptur i form av en uggla
Skulptur i form av en uggla
Skulptur i form av en uggla
Skulptur i form av en uggla

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur, 1900-talets mitt, skuret och bemålat trä, i form av en uggla, höjd ca 52 cm

Bruksslitage, senare målning, ställvis förlust av färg

550653

2018-06-07