Väggkandelaber förgylld

Väggkandelaber förgylld
Väggkandelaber förgylld
Väggkandelaber förgylld
Väggkandelaber förgylld
Väggkandelaber förgylld
Väggkandelaber förgylld
Väggkandelaber förgylld
Väggkandelaber förgylld
Väggkandelaber förgylld
Väggkandelaber förgylld

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VÄGGKANDELABER, 1800-tal, förgylld, Napoleon 3:e, för 5 ljus, höjd 65 cm

slitage

550674

2018-06-08