Harald Lindberg olja på duk

Harald Lindberg olja på duk
Harald Lindberg olja på duk
Harald Lindberg olja på duk
Harald Lindberg olja på duk
Harald Lindberg olja på duk
Harald Lindberg olja på duk

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HARALD LINDBERG (1901-1976): Hamnmotiv med fiskare och fiskebåtar, signerad Harald Lindberg 1936, olja på duk ca 67x96 cm

Gulnad yta

550677

2018-06-07