Philip Le Bas

Philip Le Bas
Philip Le Bas
Philip Le Bas
Philip Le Bas

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PHILIP LE BAS (född 1925): "Winchester college", signerad P Le Bas, olja på pannå, ca 34x28 cm

550684

2018-06-09