Matti Savolainen oljemålning

Matti Savolainen oljemålning
Matti Savolainen oljemålning
Matti Savolainen oljemålning
Matti Savolainen oljemålning
Matti Savolainen oljemålning
Matti Savolainen oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATTI SAVOLAINEN (1900-1971): Stad, signerad och daterad M Savolainen- 58, olja på duk, ca 45x61 cm

550687

2018-06-09