Trädgårdsgrupp Melins gjuteri

Trädgårdsgrupp Melins gjuteri
Trädgårdsgrupp Melins gjuteri
Trädgårdsgrupp Melins gjuteri
Trädgårdsgrupp Melins gjuteri
Trädgårdsgrupp Melins gjuteri
Trädgårdsgrupp Melins gjuteri
Trädgårdsgrupp Melins gjuteri
Trädgårdsgrupp Melins gjuteri
Trädgårdsgrupp Melins gjuteri
Trädgårdsgrupp Melins gjuteri

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MELINS METALLGJUTERI, 4 dl, trägårdsgrupp, Anderstorp, genombruten dekor av ormbunkar, bemålad lättmetall, sits av ribbor i trä, gjutarmärkning, längd 71-147 cm, bordets höjd ca 73, 75x75 cm

Skador, slitage

550694

2018-06-10