Spegellampett 1800-tal

Spegellampett 1800-tal
Spegellampett 1800-tal
Spegellampett 1800-tal
Spegellampett 1800-tal
Spegellampett 1800-tal
Spegellampett 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGELLAMPETT, sengustaviansk stil, träskuren dekor, oval form, för 2 ljus, ljushållare i mässing, 50x30 cm

Slitage, smärre sprickor

550710

2018-06-07