Hans Agne Jakobsson golvlampa
2018-06-07
550727
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS AGNE JAKOBSSON, golvlampa, 19/70-tal, etikettmärkt Hans Agne Jakobsson Markaryd, vitlackerad/kromad metall, 2 lamphus, höjd ca 132 cm
Slitage