Hurts Italiensk

Hurts Italiensk
Hurts Italiensk
Hurts Italiensk
Hurts Italiensk
Hurts Italiensk
Hurts Italiensk
Hurts Italiensk
Hurts Italiensk
Hurts Italiensk
Hurts Italiensk
Hurts Italiensk
Hurts Italiensk

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HURTS, Stile, Italien, 1900-talets andra hälft, plast, märkt "STILE Neolt Italy", på hjul., höjd ca 78 cm

Nycklar finns att avhämta på utlämningen, slitage

550732

2018-06-07