Roland Svensson Gilläga

Roland Svensson Gilläga
Roland Svensson Gilläga

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Utskärsland, "Gillöga", signerad roland S, pt, 1977, färglitografi, bildmått ca 34x53 cm,

Läs mer

550751

2018-08-19