Roland Svensson Gilläga
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Utskärsland, "Gillöga", signerad roland S, pt, 1977, färglitografi, bildmått ca 34x53 cm,
Läs mer
550751
2018-08-19