Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommardrömmen", signerad Roland S, 268/300, 1975, färglitografi, bildmått ca 37x28 cm,

Läs mer

550755

2018-08-19