Roland Svensson Skärgård

Roland Svensson Skärgård
Roland Svensson Skärgård
Roland Svensson Skärgård
Roland Svensson Skärgård
Roland Svensson Skärgård
Roland Svensson Skärgård
Roland Svensson Skärgård
Roland Svensson Skärgård
Roland Svensson Skärgård
Roland Svensson Skärgård

Såld för:

Osåld

Utropspris

12 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (5) "Skärgård", komplett svit med fem färglitografier, signerade och numrerade roland S. 50/350 vardera., rammått ca 48x58, 59x43, 62x46, 48x61, 47x63 cm,
Omfattar: "Våris", "Sommarhav", "Utskär/Jägaren", "Tjockan kommer in", "Höst Bullerö",

Läs mer

550777

2018-08-19