Roland Svensson Skärgård
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (5) "Skärgård", komplett svit med fem färglitografier, signerade och numrerade roland S. 50/350 vardera., rammått ca 48x58, 59x43, 62x46, 48x61, 47x63 cm,
Omfattar: "Våris", "Sommarhav", "Utskär/Jägaren", "Tjockan kommer in", "Höst Bullerö",
Läs mer
550777
2018-08-19