Dresden

Dresden
Dresden
Dresden
Dresden
Dresden
Dresden
Dresden
Dresden
Dresden
Dresden
Dresden
Dresden
Dresden
Dresden

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DRESDEN, 3 delar, bonbonjär med lock, skål samt figurin, 1900-tal, polykromt bemålade och förgyllda, höjd ca 11,5-24 cm

nagg

550783

2018-06-13