Yrjö Kukkapuro ´´Skaala´´ karmstolar 6 st

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YRJÖ KUKKAPURO, "Skaala", karmstolar, 6 st, märkta "Design Yrjö Kukkapuro Avarte Made in Finland", stomme i stålrör, stoppad sits samt ryggstöd i grå skinn, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, repor, märken, fläckar, ytsmuts, några fanéringsskador till armena

550785

2018-06-08