Soffa Art Deco stil

Soffa Art Deco stil
Soffa Art Deco stil
Soffa Art Deco stil
Soffa Art Deco stil
Soffa Art Deco stil
Soffa Art Deco stil
Soffa Art Deco stil
Soffa Art Deco stil
Soffa Art Deco stil
Soffa Art Deco stil
Soffa Art Deco stil
Soffa Art Deco stil

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, Art Deco stil, 1940/50-tal, stomme i kromat metall, stoppad sits samt ryggstöd i grå och röd skinn, sitthöjd ca 45 cm, längd ca 200 cm

Slitage, repor, märken och fläckar

550786

2018-06-08