Peter Dahl
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
PETER DAHL (född 1934): Disco, signerad Peter Dahl, 204/300, färglitografi, bladmått ca 91x64 cm
Kuntoraportti
550797
Päivämäärä:
2018-06-09