Peter Dahl

Peter Dahl
Peter Dahl

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

PETER DAHL (född 1934): Disco, signerad Peter Dahl, 204/300, färglitografi, bladmått ca 91x64 cm

Kuntoraportti

550797

Päivämäärä:

2018-06-09