Roland Svensson Stora Nassa
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt i storskärgårn" ("Vårkväll Stora Nassa"), signerad roland S, 294/360, färglitografi, bildmått ca 41x23 cm,
Läs mer
UTSTÄLLD:
Prins Eugens Waldemarsudde,
"Roland Svensson skärgård, öar, hav",
2010-09-16 - 2011-01-18
Något vågigt papper
550800
2018-08-19