Oljemålning Olle Nordberg
2018-06-07
550802
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986), kvinna med duvor, signerad och daterad samt dedicerad 11/6 1954, olja på pannå ca 22x12 cm