Oljemålning Olle Nordberg

Oljemålning Olle Nordberg
Oljemålning Olle Nordberg
Oljemålning Olle Nordberg
Oljemålning Olle Nordberg
Oljemålning Olle Nordberg
Oljemålning Olle Nordberg

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE NORDBERG (1905-1986), kvinna med duvor, signerad och daterad samt dedicerad 11/6 1954, olja på pannå ca 22x12 cm

550802

2018-06-07