Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HARALD SALLBERG (1895-1963): (8) stockholmsmotiv, signerade, etsningar, numr. 26/110, bildstrl ca 13x17 cm
En tavla sakna glas
550806
2018-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här