Palle Svensson oljemålning

Palle Svensson oljemålning
Palle Svensson oljemålning
Palle Svensson oljemålning
Palle Svensson oljemålning
Palle Svensson oljemålning
Palle Svensson oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PALLE SVENSSON (1911-1991), komposition med valv, signerad Palle S, olja på duk, ca 38 x 46 cm

550811

2018-06-08