Ager Jorn

Ager Jorn
Ager Jorn
Ager Jorn
Ager Jorn

Klubbat för:

5 400 SEK

2 000 SEK

ASGER JORN (1914-1973): Untitled, ur "8 litografier - ARS mappe", 1945, signerad och daterad Jorn -45. Editerad av ARS förlag, Stockholm, litografi, ca 32x46 cm,
LITTERATUR: van de Loo 83-91

550814

2018-06-07