Klubbat för:
5 400 SEK
2 000 SEK
ASGER JORN (1914-1973): Untitled, ur "8 litografier - ARS mappe", 1945, signerad och daterad Jorn -45. Editerad av ARS förlag, Stockholm, litografi, ca 32x46 cm,
LITTERATUR: van de Loo 83-91
550814
2018-06-07