Pastell av Roland Svensson 1942

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Efter snöstormen", signerad Roland S, a tergo daterad -42, pastell ca 18x35 cm

Ej examinerad ur ram

550817

2018-06-08