Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Efter snöstormen", signerad Roland S, a tergo daterad -42, pastell ca 18x35 cm
Ej examinerad ur ram
550817
2018-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här