Peder Möller och Gunnar Wennerberg vas och skål

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PEDER MÖLLER, vas, GUNNAR WENNERBERG, skål, signerad och daterad 1904, gustavsberg, vas utförd i sgrafitto teknik, höjd 21 resp. 11 cm

Skål med tillverkningsblåsor

550822

2018-06-07