Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PEDER MÖLLER, vas, GUNNAR WENNERBERG, skål, signerad och daterad 1904, gustavsberg, vas utförd i sgrafitto teknik, höjd 21 resp. 11 cm
Skål med tillverkningsblåsor
550822
2018-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här