Carola Lind akvarell

Carola Lind akvarell
Carola Lind akvarell
Carola Lind akvarell
Carola Lind akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CAROLA LIND (1900-tal), "Dataflora", signerad Carola Lind, daterad -86, akvarell, ca 50 x 65 cm

550824

2018-06-08