Tekök nysilver

Tekök nysilver
Tekök nysilver
Tekök nysilver
Tekök nysilver
Tekök nysilver
Tekök nysilver
Tekök nysilver
Tekök nysilver
Tekök nysilver
Tekök nysilver
Tekök nysilver
Tekök nysilver
Tekök nysilver
Tekök nysilver

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEKÖK, nysilver, 1800-talets andra hälft, knopp i trä, med brännare, höjd ca 36 cm

Brukslitage l

550833

2018-06-07