Bordslampa ASEA

Bordslampa ASEA
Bordslampa ASEA
Bordslampa ASEA
Bordslampa ASEA
Bordslampa ASEA
Bordslampa ASEA

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, Asea, 1940-tal, skärm och fot av mässing samt teak, vit glaskupa under mässingsskärmen, märkt ASEA, höjd ca 52 cm

Slitage, strömbrytare saknas

550836

2018-06-08