Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 och Bo Ljungberg 1939-2000): "Y-270", signerad och daterad Beck o Ljung 1976, 9/50, multipel, handkolorerad relief, 69 x 69 cm
550850
2018-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här