Roland Svensson Jacob Wallenberg
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Rorsman - Jacob Wallenberg, 1980, signerad roland S, pt, färglitografi, bildmått ca 53x44 cm,
Läs mer
Med dedikation " med vänskap och tack från roland S"
550858
2018-08-19