Roland Svensson Jacob Wallenberg

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Rorsman - Jacob Wallenberg, 1980, signerad roland S, pt, färglitografi, bildmått ca 53x44 cm,

Läs mer

Med dedikation " med vänskap och tack från roland S"

550858

2018-08-19