Max Papart

Max Papart
Max Papart
Max Papart
Max Papart
Max Papart
Max Papart
Max Papart
Max Papart
Max Papart
Max Papart

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

MAX PAPART (1911-1994): Komposition
Sign. Litografi, 71/100, 58x46 cm.

550866

2018-06-07