Ali Munsterhjelm oljemålning

Ali Munsterhjelm oljemålning
Ali Munsterhjelm oljemålning
Ali Munsterhjelm oljemålning
Ali Munsterhjelm oljemålning
Ali Munsterhjelm oljemålning
Ali Munsterhjelm oljemålning
Ali Munsterhjelm oljemålning
Ali Munsterhjelm oljemålning

Klubbat för:

580 EUR

Utropspris

600 EUR

ALI MUNSTERHJELM (1873-1944): Vy fån Åbo,
signerad, olja på duk, ca 56x82 cm

550868

2018-06-07