Mikko Laasio

Mikko Laasio
Mikko Laasio
Mikko Laasio
Mikko Laasio
Mikko Laasio
Mikko Laasio
Mikko Laasio
Mikko Laasio

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

300 EUR

MIKKO LAASIO (1913-1997), Stilleben på gult, signerad och daterad -64, olja på duk 46x61 cm.

550874

2018-06-08