Klubbat för:
340 EUR
Schätzwert
600 EUR
Beschreibung
ONNI OJA (1909-2004), "Pemar å" (1979),
signerad, olja på duk 54x81 cm.
Zustandsbeschreibung
550875
2018-06-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner