Rafael Wardi

Rafael Wardi
Rafael Wardi
Rafael Wardi
Rafael Wardi
Rafael Wardi
Rafael Wardi
Rafael Wardi
Rafael Wardi

Såld för:

12 000 EUR

Utropspris

12 000 EUR

RAFAEL WARDI (1928-): "Interiör"
Signerad, olja på duk 86x120 cm.

Utställning: Helsingfors Konsthall: Rafael Wardi, årets konstnär 1984 nr. 78, avbildad på sid 81.

550880

2018-10-29