Klubbat för:
12 000 EUR
Utropspris
12 000 EUR
RAFAEL WARDI (1928-): "Interiör"
Signerad, olja på duk 86x120 cm.
Utställning: Helsingfors Konsthall: Rafael Wardi, årets konstnär 1984 nr. 78, avbildad på sid 81.
550880
2018-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här