Ljusstakar tenn
2018-06-11
550892
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, 1800-talets första hälft, otydliga stämplar, höjd ca 15 cm
Ljusmanschetter, slitage, bucklor