Roland Svensson Gillöga

Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Saltboden Gillöga, signerad roland S., pt, färglitografi, bildmått ca 22x37 cm,

Läs mer

550902

2018-08-19