Roland Svensson Gillöga
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Saltboden Gillöga, signerad roland S., pt, färglitografi, bildmått ca 22x37 cm,
Läs mer
550902
2018-08-19