Roland Svensson - Stora Nassa 1948
Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höstkväll / Kvällsljus, Stora Nassa", 1948, signerad Roland S, 255/360, färglitografi, bildmått ca 43x40 cm,
Läs mer
550910
2018-08-19