Roland Svensson - Stora Nassa 1948

Såld för:

9 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höstkväll / Kvällsljus, Stora Nassa", 1948, signerad Roland S, 255/360, färglitografi, bildmått ca 43x40 cm,

Läs mer

550910

2018-08-19