Ring med åttkantslipade diamanter
Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
RING, 18 k vitguld, 12 åttkantslipade diamanter, totalt 0.22 ct enligt gravyr, med svensk importstämpel, ringstorlek 16, totalvikt ca 2.6 g
En diamant med en mindre nagg, ställvis förlust av rodium platering, bruksslitage
550914
2018-06-08