Ring med åttkantslipade diamanter

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

RING, 18 k vitguld, 12 åttkantslipade diamanter, totalt 0.22 ct enligt gravyr, med svensk importstämpel, ringstorlek 16, totalvikt ca 2.6 g

En diamant med en mindre nagg, ställvis förlust av rodium platering, bruksslitage

550914

2018-06-08