Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Aftonsol/Vårnatt", signerad roland S., pt, färglitografi, bildmått ca 30x45 cm,

Läs mer

550921

2018-08-19