Keith Haring Pop Shop Quad III
Klubbat för:
84 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
KEITH HARING (USA, 1958-1990): "Pop Shop", färgserigrafi, 1989, signerad, daterad och numrerad K. Haring -89, 187/200. S. 34 x 42 cm, ramad
Litteratur: Littman, Editions on paper 1982-90, sid.145
ebba.de.faire@auktionsverket.se
550922
2018-06-18