Sune Alehammar oljemålning

Sune Alehammar oljemålning
Sune Alehammar oljemålning
Sune Alehammar oljemålning
Sune Alehammar oljemålning
Sune Alehammar oljemålning
Sune Alehammar oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SUNE ALEHAMMAR (1922-1991), Blå skuggor, signerad Sune Alehammar, olja på duk, ca 75 x 83 cm

550931

2018-06-08