Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarafton" - Gillöga, signerad roland S., 353/360, färglitografi, bildmått ca 29x46 cm,

Läs mer

550935

2018-08-19