Roland Svensson
2018-08-19
550935
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarafton" - Gillöga, signerad roland S., 353/360, färglitografi, bildmått ca 29x46 cm,
Läs mer