Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Johnnie Repettos frontgarden", signerad och daterad roland S.1976, pt, färglitografi, ca 47x35 cm,

Läs mer

550937

2018-08-19