Roland Svensson
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Johnnie Repettos frontgarden", signerad och daterad roland S.1976, pt, färglitografi, ca 47x35 cm,
Läs mer
550937
2018-08-19