Roland Svensson Sommarhav

Roland Svensson Sommarhav
Roland Svensson Sommarhav

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarhav", signerad roland S. 305/350, färglitografi, bildmått ca 31x26 cm,

Läs mer

550945

2018-08-19