Roland Svensson Sommarhav
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarhav", signerad roland S. 305/350, färglitografi, bildmått ca 31x26 cm,
Läs mer
550945
2018-08-19