Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIETÀ, 1700-tal eller äldre, skuret trä, svarvad träsockel, höjd ca 8, total höjd 12 cm
Senare sockel, skador
550948
2018-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här