Bengt Olssons samling

Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIETÀ, 1700-tal eller äldre, skuret trä, svarvad träsockel, höjd ca 8, total höjd 12 cm

Senare sockel, skador

550948

2018-06-11