Bengt Olssons samling

Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FYRFAT, 1700-tal, brons, på bokfötter, höjd 14, diameter ca 16 cm

Skador, lagningar

550949

2018-06-11