Roland Svensson Min bastu Möja
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Min bastu, Möja/Tornösund - Smältvatten", signerad roland S., 103/310, färglitografi, bildmått ca 40x30 cm,
Läs mer
550956
2018-08-19