Roland Svensson Min bastu Möja

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Min bastu, Möja/Tornösund - Smältvatten", signerad roland S., 103/310, färglitografi, bildmått ca 40x30 cm,

Läs mer

550956

2018-08-19