Jorgo Krallis

Jorgo Krallis
Jorgo Krallis
Jorgo Krallis
Jorgo Krallis

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JORGO KRALLIS (Grekland/Sverige, född 1937): "The show", handkolorerad etsning, signerad Crallis, numrerad XXXlll/C (33/100), ca 40x45 cm

550967

2018-06-09