Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Efter regn", signerad roland S., 410/500, färglitografi, bildmått ca 29x43 cm,

Läs mer

550972

2018-08-19