Roland Svensson
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Efter regn", signerad roland S., 410/500, färglitografi, bildmått ca 29x43 cm,
Läs mer
550972
2018-08-19