Arman Le Phantome de la Liberté

Klubbat för:

35 000 SEK

Arviointi

50 000 SEK

Kuvaus

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): "Le Phantome de la Liberté", signerad och numrerad Arman 74/80, förkromad metall, ca 54 cm. Medföljande originallåda i trä.

ebba.de.faire@auktionsverket.se

Kuntoraportti

550975

Päivämäärä:

2018-06-18